Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

FMX Show Otwock

Zapraszamy wszystkich fanów sportów extremalnych oraz tych, którzy chcą przeżyć jedyne w swoim rodzaju widowisko już 03.08.2013 o godzinie 16:00 na teren starego wysypiska śmieci w Otwocku (ul. Warsztatowa). To jedyna okazja, żeby zobaczyć czołowych zawodników polskiego Freestyle Motocrossu w akcji tak blisko Warszawy! Latać będą: Bartek Ogłaza (nr. 1 w Polsce), Rafał Biały (II v'ce Mistrz Polski 2012) oraz Jasiek Kaszuba (III miejsce w cyklu Mistrzostw Polski Skillz Up 2013). Mamy również coś dla fanów MTB! Specjalnie dla nich skakał będzie nikt inny jak Bartek "Papież" Obukowicz - jeden z najlepszych zawodników Dirt Jumpingu MTB!

Osobom, które nie miały styczności z FMX gwarantujemy, że to widowisko zapadnie w ich pamięci na dłuuuuugi czas. To również wspaniały pomysł na spędzenie wolnej soboty z całą rodziną. Będzie można coś zjeść, popić zimnym Red Bullem i miło spędzić czas.

Będziemy też my z produktami firmy Muc-Off do pielęgnacji motocykli oraz rowerów.

Obecność obowiązkowa! :)

Komentować imprezę na żywo będzie Grzegorz "Greg" Czerwiec.

Na miejscu dodatkowe atrakcje! Więcej szczegółów już wkrótce.

Zajawka eventu:http://www.youtube.com/watch?v=scRR7MUOnwY

Dodatkowo krótki materiał z popisami Ogłazy, Kaszuby i Białego: http://www.youtube.com/watch?v=WPoXj8y33cw&feature=share

Bez nazwy 1

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49 tel: 22 405 80 45
Warszawa - Bitwy
Warszawskiej 1920r 23
tel: 22 374 55 29 
Warszawa - Puławska 531 tel: 22 644 10 26
 
 Kontakt mail: airbike@airbike.pl